Главная страница » Магазин » 8002444257 3258J/2H3P, DC Fan Axial Ball Bearing 48V 36V to 56V 158CFM 64dB 92 X 92 X 38.15mm Hirschmann
8002444257 3258J/2H3P, DC Fan Axial Ball Bearing 48V 36V to 56V 158CFM 64dB 92 X 92 X 38.15mm Hirschmann
11060,00 ₽
Артикул:
8002444257
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
From ebm-papst, the 3250J ’S-Panther’ series of compact DC axial fans are known for their efficiency and low operating noise levels.
| Air Flow | 270m³/h |
| Noise Level | 64dB |
| Series | 3250J |
| Supply Voltage | 48 V dc |
| Размеры рамы,мм | 92×92 |
| Рабочее напряжение,В | 48 |
| Толщина,мм | 38.15 |
| Питание | 4pin |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Tachometer, PWM |
| Airflow | 158 CFM(4.5 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 38 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Noise | 64 dBA |
| Operating Supply Voltage | 48 VDC |
| Power Rating | 33.6 W |
| Termination Style | Wire Leads-4 |
| Type | Tubeaxial |
| Width | 92mm |
| Housing Material | Plastic |
| Power consumption | 33.6W |
| speed | 7450 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 7450rpm |
| Sensor Type | PWM, Tachometer |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
