Главная страница » Магазин » 8005868403 GF80321B1-000U-SC9, FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE Hirschmann
8005868403 GF80321B1-000U-SC9, FAN AXIAL 80X32MM 12VDC WIRE Hirschmann
6170,00 ₽
Артикул:
8005868403
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Tubeaxial 12VDC Square — 80mm L x 80mm H Ball 59.4 CFM (1.66mВі/min) 4 Wire Leads
| Потребляемая мощность, Вт | 3.72 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | GF |
| Тип подшипника | Ball |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Brand | Sunon |
| Manufacturer | Sunon |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Bulk |
| REACH Status | REACH Unaffected |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Features | Auto Restart, Tachometer, PWM |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 50 |
| IP Rating | IP56 |
| Noise | 45.2dB(A) |
| Termination Style | Wire Leads-4 |
| Type | Axial |
| Approval Agency | CE, CUR, TUV, UL |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40В°C |
| Material — Blade | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Material — Frame | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Operating Temperature | 14 ~ 158В°F(-10 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Square-80mm L x 80mm H |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Weight | 0.24 lb(108.86 g) |
| Width | 32.00mm |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Current Rating (Amps) | 0.310A |
| Ingress Protection | IP56-Dust Protected, Water Resistant |
| Static Pressure | 0.36 in H2O(89.6 Pa) |
| Частота вращения,об./мин. | 4800 |
| Производительность,м.куб./мин. | 59.4 |
| Video File | Sunon IP FansSunon Explains PWM Fan Control |
| Voltage Range | 10.2 ~ 13.8VDC |
| Environmental Information | http://www.sunon.com/uFiles/file/01_about%20sunon/ |
Детали
| Бренд | Sunon |
|---|
