Главная страница » Магазин » 8005904335 E9225E24B-FSR, FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE Hirschmann
Артикул:
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Tubeaxial 24VDC Square — 92mm L x 92mm H Ball 56.0 CFM (1.57mВі/min) 2 Wire Leads
| Вес, г | 111.1 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | E9225-> |
| Тип подшипника | Ball |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Features | Thermal Overload Protector(TOP) |
| Noise | 39.0dB(A) |
| Approval Agency | CE, cUL, TUV, UL |
| Material — Blade | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Material — Frame | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Size / Dimension | Square-92mm L x 92mm H |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Weight | 0.245 lb(111.13 g) |
| Width | 25.00mm |
| Current Rating (Amps) | 0.255A |
| Static Pressure | 0.28 in H2O(69.7 Pa) |