Главная страница » Магазин » 8006046139 OD9225-48HB, Fan Tubeaxial 48VDC Square – 92.5mm L x 92.5mm H Ball 50.0 CFM (1.40m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8006046139 OD9225-48HB, Fan Tubeaxial 48VDC Square — 92.5mm L x 92.5mm H Ball 50.0 CFM (1.40m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
3810,00 ₽
Артикул:
8006046139
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Tubeaxial 48VDC Square — 92.5mm L x 92.5mm H Ball 50.0 CFM (1.40mВі/min) 2 Wire Leads
| Потребляемая мощность, Вт | 4.3 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Noise Level | 33 dB |
| Series | OD9225 |
| Special Features | None |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 92.5×92.5 |
| Рабочее напряжение,В | 48 |
| Толщина,мм | 25 |
| Питание | 2pin |
| Brand | Orion Fans |
| Manufacturer | Orion Fans |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Box |
| REACH Status | REACH Unaffected |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Features | Auto Restart, Polarity Protection |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| Noise | 33.0dB |
| Power Rating | 4.3 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Axial |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Lifetime @ Temp. | 60000 Hrs @ 40В°C |
| Material — Blade | Polybutylene Terephthalate(PBT), Fiberglass Reinf |
| Material — Frame | Polybutylene Terephthalate(PBT), Fiberglass Reinf |
| Operating Temperature | -4 ~ 176В°F(-20 ~ 80В°C) |
| Size / Dimension | Square-92.5mm L x 92.5mm H |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Width | 25.00mm |
| Category | DC Fan |
| COO | TW |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Airflow | 50 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 48 V |
| Единица измерения | шт |
| Current Rating (Amps) | 0.090A |
| Static Pressure | 0.24 in H2O(59.8 Pa) |
| Частота вращения,об./мин. | 2800 |
| Производительность,м.куб./мин. | 50 |
| Шум, дБA | 33 |
| Voltage Range | 32 ~ 56VDC |
Детали
| Бренд | Orion Fans |
|---|
