Главная страница » Магазин » 8006052595 MR9238E12B1+6-FSR, Fan Tubeaxial 12VDC Square – 92mm L x 92mm H Ball 173.0 CFM (4.84m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
8006052595 MR9238E12B1+6-FSR, Fan Tubeaxial 12VDC Square — 92mm L x 92mm H Ball 173.0 CFM (4.84m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
6080,00 ₽
Артикул:
8006052595
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Tubeaxial 12VDC Square — 92mm L x 92mm H Ball 173.0 CFM (4.84mВі/min) 4 Wire Leads
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | MR9238-> |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 92×92 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Питание | 4pin |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Package | Box |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Features | Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor(Tach) |
| Noise | 63.3dB(A) |
| Approval Agency | CE, cUL, TUV, UL |
| Material — Blade | Plastic |
| Material — Frame | Plastic |
| Size / Dimension | Square-92mm L x 92mm H |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Weight | 0.437 lb(198.00 g) |
| Width | 38.00mm |
| Current Rating (Amps) | 2.30A |
| Static Pressure | 1.54 in H2O(383.6 Pa) |
| Частота вращения,об./мин. | 8000 |
| Производительность,м.куб./мин. | 173 |
Детали
| Бренд | Mechatronics |
|---|
