Главная страница » Магазин » 8006111213 PFB1248UHE-EP, Fan Tubeaxial 48VDC Square – 120mm L x 120mm H Ball 243.7 CFM (6.82m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
8006111213 PFB1248UHE-EP, Fan Tubeaxial 48VDC Square — 120mm L x 120mm H Ball 243.7 CFM (6.82m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
14710,00 ₽
Артикул:
8006111213
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Tubeaxial 48VDC Square — 120mm L x 120mm H Ball 243.7 CFM (6.82m³/min) 4 Wire Leads
| Вес, г | 380 |
| Air Flow | 243.7 CFM(6.82m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 48 |
| Питание | 4pin |
| Features | GR-487(Salt Fog Protection), PWM Control, Speed Sensor(Tach) |
| Noise | 66.0dB(A) |
| Approval Agency | CE, CSA, UL, VDE |
| Operating Temperature | -40 ~ 167°F(-40 ~ 75°C) |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Width | 38.00mm |
| Ingress Protection | IP56-Dust Protected, Water Resistant |
| Static Pressure | 1.311 in H2O(326.6 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Power (Watts) | 42.24 W |
| RPM | 5300 RPM |
| Voltage — Rated | 48VDC |
Детали
| Бренд | Delta Electonics |
|---|
