Главная страница » Магазин » 8006172663 BFB0724L, Fan Blower 24VDC Square/Rounded – 75.7mm L x 75.7mm H Ball 7.0 CFM (0.196m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8006172663 BFB0724L, Fan Blower 24VDC Square/Rounded — 75.7mm L x 75.7mm H Ball 7.0 CFM (0.196m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
4140,00 ₽
Артикул:
8006172663
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
| Series | BFB |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 30 |
| Питание | 2pin |
| Brand | Delta Electronics |
| Manufacturer | Delta Electronics |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Blowers |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Airflow | 7 CFM(0.2 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 70 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 84 |
| Noise | 26 DBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 1.2 W |
| Termination Style | Wire Leads |
| Housing Material | Plastic |
| speed | 1900 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Pressure Type | 0.175 in H2O |
Детали
| Бренд | Delta Electonics |
|---|
