Главная страница » Магазин » 8006870471 G4028M24B1-RSR, FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE Hirschmann
8006870471 G4028M24B1-RSR, FAN AXIAL 40X28MM 24VDC WIRE Hirschmann
3910,00 ₽
Артикул:
8006870471
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Tubeaxial 24VDC Square — 40mm L x 40mm H Ball 13.0 CFM (0.364mВі/min) 3 Wire Leads
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | G4028-> |
| Тип подшипника | Ball |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Features | Speed Sensor(Tach), Thermal Overload Protector(T |
| Noise | 37.0dB(A) |
| Approval Agency | CE, cUL, TUV, UL |
| Material — Blade | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Material — Frame | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Size / Dimension | Square-40mm L x 40mm H |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Weight | 0.111 lb(50.35 g) |
| Width | 28.00mm |
| Current Rating (Amps) | 0.150A |
| Static Pressure | 0.37 in H2O(92.2 Pa) |
| Частота вращения,об./мин. | 8000 |
| Производительность,м.куб./мин. | 13 |
| Voltage Range | 15 ~ 28VDC |
Детали
| Бренд | Mechatronics |
|---|
