Главная страница » Магазин » 8006880785 F6025E12B-RHR-EM3, Fan Tubeaxial 12VDC Square – 60mm L x 60mm H Ball 24.0 CFM (0.672m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8006880785 F6025E12B-RHR-EM3, Fan Tubeaxial 12VDC Square — 60mm L x 60mm H Ball 24.0 CFM (0.672m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
3850,00 ₽
Артикул:
8006880785
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Tubeaxial 12VDC Square — 60mm L x 60mm H Ball 24.0 CFM (0.672mВі/min) 2 Wire Leads
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | F6025-H-> |
| Тип подшипника | Ball |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Features | Thermal Overload Protector(TOP) |
| Noise | 37.0dB(A) |
| Approval Agency | CE, cUL, TUV, UL |
| Material — Blade | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Material — Frame | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| Size / Dimension | Square-60mm L x 60mm H |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Weight | 0.139 lb(63.05 g) |
| Width | 25.00mm |
| Current Rating (Amps) | 0.230A |
| Static Pressure | 0.32 in H2O(79.7 Pa) |
| Частота вращения,об./мин. | 5000 |
| Производительность,м.куб./мин. | 24 |
Детали
| Бренд | Mechatronics |
|---|
