Главная страница » Магазин » 8009274861 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 28cfm, 3.9W, 160mA Max, 60 x 60 x 25mm Hirschmann
8009274861 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 28cfm, 3.9W, 160mA Max, 60 x 60 x 25mm Hirschmann
3970,00 ₽
Артикул:
8009274861
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
From RS Pro, DC sealed sleeve axial fans provide a general purpose, compact and reliable solution to a variety of applications.
| Вес, г | 62 |
| Air Flow | 28cfm |
| Noise Level | 40dB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 60×60 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Width | 60mm |
| Power consumption | 3.9W |
| Bearing Type | Sleeve |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 160mA |
| Fan Speed | 5100rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
