Главная страница » Магазин » 8009466847 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 39.1m³/h, 2.8W, 230mA Max, 60 x 60 x 25mm Hirschmann
8009466847 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 39.1m³/h, 2.8W, 230mA Max, 60 x 60 x 25mm Hirschmann
4680,00 ₽
Артикул:
8009466847
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
From RS Pro, DC sealed sleeve axial fans provide a general purpose, compact and reliable solution to a variety of applications.
| Вес, г | 64 |
| Air Flow | 39.1m³/h |
| Noise Level | 33dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 60×60 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 25 |
| Width | 60mm |
| Power consumption | 2.8W |
| Bearing Type | Sleeve |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 230mA |
| Fan Speed | 4500rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
