Главная страница » Магазин » 8009483118 4314L, 4300 Series Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 95m³/h, 1.2W, 50mA Max, IP20, 119 x 119 x 32mm Hirschmann
8009483118 4314L, 4300 Series Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 95m³/h, 1.2W, 50mA Max, IP20, 119 x 119 x 32mm Hirschmann
13880,00 ₽
Артикул:
8009483118
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
An axial fan is a device that creates airflow by using a motor to rotate blades housed within in a square or round frame.
| Air Flow | 95m³/h |
| Noise Level | 30 dB |
| Series | 4300 |
| Special Features | None |
| Размеры рамы,мм | 119×119 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 32 |
| Питание | 2pin |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Power Rating | 1.2 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Tubeaxial |
| Operating Temperature | -20 to 75 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Width | 119mm |
| Category | DC Fan |
| COO | HU |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Airflow | 55.9 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 24 V |
| Единица измерения | шт |
| Частота вращения,об./мин. | 1550 |
| Производительность,м.куб./мин. | 5700 |
| Шум, дБA | 30 |
| AC or DC Operation | DC |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
