Главная страница » Магазин » 8009483907 614NGHH-RS0, 600 N Series Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 33m³/h, 3.8W, 60 x 60 x 25mm Hirschmann
8009483907 614NGHH-RS0, 600 N Series Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 33m³/h, 3.8W, 60 x 60 x 25mm Hirschmann
14410,00 ₽
Артикул:
8009483907
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
ebm-papst compact DC fans are suitable for high air performance with moderate pressure build-up and feature threaded inserts in each corner to take an M3 threaded bolt and a Molex 22-01-2025 connector.
| Air Flow | 33m³/h |
| Noise Level | 43dB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 60×60 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Width | 60mm |
| Power consumption | 3.8W |
| Bearing Type | Sleeve |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 6850rpm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
