Главная страница » Магазин » 8009483990 3414N-RS0, 3400 N Series Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 84m³/h, 2.3W, 92 x 92 x 25mm Hirschmann
8009483990 3414N-RS0, 3400 N Series Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 84m³/h, 2.3W, 92 x 92 x 25mm Hirschmann
14930,00 ₽
Артикул:
8009483990
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Ebm-papst make the mounting and installing of their fans even easier with the Plug n’ Play versions of their 3400N series fans.
| Вес, г | 100 |
| Air Flow | 84m³/h |
| Noise Level | 32dB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 92×92 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Width | 92mm |
| Power consumption | 2.3W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 2700rpm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
