Главная страница » Магазин » 8009593520 FD1212-A2251G2AL, CeraDyna Series Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 290.3m³/h, 10.8W, 900mA Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
8009593520 FD1212-A2251G2AL, CeraDyna Series Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 290.3m³/h, 10.8W, 900mA Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
9810,00 ₽
Артикул:
8009593520
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Brought to you by ARX, a wide range of DC ceramic bearing axial fans offering cost effective cooling and ventilation solutions without sacrificing on quality or reliability.
| Air Flow | 290.3m³/h |
| Noise Level | 56.2dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 120×120 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 38 |
| Width | 120mm |
| Power consumption | 10.8W |
| Bearing Type | CeraDyna A |
| Производительность,м.куб./мин. | 17418 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 900mA |
| Fan Speed | 3500rpm |
Детали
| Бренд | ARX |
|---|
