Главная страница » Магазин » 8009612061 3412NG, 3400 N Series Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 84m³/h, 2.2W, 183mA Max, 92 x 92 x 25mm Hirschmann
8009612061 3412NG, 3400 N Series Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 84m³/h, 2.2W, 183mA Max, 92 x 92 x 25mm Hirschmann
9950,00 ₽
Артикул:
8009612061
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
From ebm-papst, the Series 3400N of DC axial fans are designed to deliver high performance while retaining a space saving size.
| Вес, г | 120 |
| Потребляемая мощность, Вт | 2.2 |
| Air Flow | 84m³/h |
| Noise Level | 33 dB |
| Series | 3400N |
| Special Features | None |
| Тип подшипника | Sleeve |
| Размеры рамы,мм | 92×92 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 25 |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Power Rating | 2.2 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Tubeaxial |
| Operating Temperature | -20 to 70 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Width | 92mm |
| Category | DC Fan |
| COO | HU |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Airflow | 48.26 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 12 V |
| Единица измерения | шт |
| Power consumption | 2.2 W |
| Rated voltage | 12 V |
| Sound pressure level | 32 db |
| speed | 2700 1/min |
| Type of bearing | sintec slide bearing |
| Version | DC axial fan |
| Volume flow | 84 m³/h |
| Ток,А | 183 |
| Частота вращения,об./мин. | 2700 |
| Производительность,м.куб./мин. | 1.4 |
| Шум, дБA | 32 |
| AC or DC Operation | DC |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
