Главная страница » Магазин » 8009628158 Вентилятор Ebmpapst W2S130-AB03-10 230/240V 45W 0.3A 172x150x55 2pin Hirschmann
8009628158 Вентилятор Ebmpapst W2S130-AB03-10 230/240V 45W 0.3A 172x150x55 2pin Hirschmann
12130,00 ₽
Артикул:
8009628158
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Tubeaxial 230VAC Round — 150mm Dia Ball 229.5 CFM (6.43m³/min) 2 Wire Leads
| Вес, кг | 1.1 |
| Air Flow | 229.5 CFM(6.43m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| ECCN | EAR99 |
| Features | Thermal Overload Protector(TOP) |
| Approval Agency | CE |
| Operating Temperature | 60°C |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Width | 55.00mm |
| COO | HU |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Единица измерения | шт |
| Ingress Protection | IP54-Dust Protected, Water Resistant |
| Bearing Type | Ball |
| Power (Watts) | 45.00W |
| RPM | 3250 RPM |
| Voltage — Rated | 230VAC |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
