Главная страница » Магазин » 8009693905 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 15.3m³/h, 2.2W, 90mA Max, 40 x 40 x 20mm Hirschmann
8009693905 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 15.3m³/h, 2.2W, 90mA Max, 40 x 40 x 20mm Hirschmann
5330,00 ₽
Артикул:
8009693905
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Brought to you by RS Pro, this wide range of DC brushless axial fans provide excellent cooling purposes.
| Вес, г | 29 |
| Air Flow | 15.3m³/h |
| Noise Level | 36dB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 40×40 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 20 |
| Width | 40mm |
| Power consumption | 2.2W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 90mA |
| Fan Speed | 7800rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
