Главная страница » Магазин » 8009693909 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 22.1m³/h, 1W, 60mA Max, 60 x 60 x 25mm () Hirschmann
8009693909 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 22.1m³/h, 1W, 60mA Max, 60 x 60 x 25mm () Hirschmann
5550,00 ₽
Артикул:
8009693909
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Brought to you by RS PRO, a range of AC dual ball bearing axial fans offering a cost-effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, г | 62 |
| Air Flow | 22.1m³/h |
| Noise Level | 19dB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 60×60 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Width | 60mm |
| Power consumption | 1W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 60mA |
| Fan Speed | 2500rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
