Главная страница » Магазин » 8009693912 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 39.1m³/h, 3.6W, 80mA Max, 80 x 80 x 15mm Hirschmann
8009693912 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 39.1m³/h, 3.6W, 80mA Max, 80 x 80 x 15mm Hirschmann
5650,00 ₽
Артикул:
8009693912
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Brought to you by RS PRO, a range of AC dual ball bearing axial fans offering a cost-effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, г | 76 |
| Air Flow | 39.1m³/h |
| Noise Level | 26dB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 15 |
| Width | 80mm |
| Power consumption | 3.6W |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 2346 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 80mA |
| Fan Speed | 2500rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
