Главная страница » Магазин » 8009693914 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 26cfm, 960mW, 50mA Max, 80 x 80 x 25mm Hirschmann
8009693914 Axial Fan, 24 V dc, DC Operation, 26cfm, 960mW, 50mA Max, 80 x 80 x 25mm Hirschmann
5670,00 ₽
Артикул:
8009693914
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Brought to you by RS PRO, a range of AC dual ball bearing axial fans offering a cost-effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, г | 86 |
| Air Flow | 26cfm |
| Noise Level | 23dB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Width | 80mm |
| Power consumption | 960mW |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 50mA |
| Fan Speed | 2100rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
