Главная страница » Магазин » 8009693921 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 7.8m³/h, 1.4W, 100mA Max, 30 x 30 x 10mm Hirschmann
8009693921 Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 7.8m³/h, 1.4W, 100mA Max, 30 x 30 x 10mm Hirschmann
5160,00 ₽
Артикул:
8009693921
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Brought to you by RS PRO, a range of AC dual ball bearing axial fans offering a cost-effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, г | 14 |
| Air Flow | 7.8m³/h |
| Noise Level | 31dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 30×30 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 10 |
| Width | 30mm |
| Power consumption | 1.4W |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 468 |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 100mA |
| Fan Speed | 10000rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
