Главная страница » Магазин » 8010457821 Вентилятор Ebmpapst 6448H 48v 0.54A 26W (28-60V) 172x150x51 Hirschmann
8010457821 Вентилятор Ebmpapst 6448H 48v 0.54A 26W (28-60V) 172x150x51 Hirschmann
14050,00 ₽
Артикул:
8010457821
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
ebm-papst high performance ball bearing fans are an ideal soultion to a wide range of applications, featuring fibreglass-reinforced plastic and completely integrated electronic commutation.
| Вес, кг | 1.2 |
| Air Flow | 480m³/h |
| Noise Level | 63dB |
| Special Features | High Speed |
| Supply Voltage | 48 V dc |
| Размеры рамы,мм | 172×150 |
| Рабочее напряжение,В | 48 |
| Толщина,мм | 51 |
| ECCN | EAR99 |
| Power Rating | 26 W |
| Operating Temperature | -20 to 55 °C |
| Termination | Terminals |
| Width | 172mm |
| Category | DC Fan |
| COO | DE |
| Housing Material | Die-Cast Aluminum |
| Maximum Airflow | 282CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 48 V |
| Единица измерения | шт |
| Power consumption | 26W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 542mA |
| Fan Speed | 4000rpm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
