Главная страница » Магазин » 8010469878 612F-RS0, 600 F Series Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 29m³/h, 1W, 60 x 60 x 15mm Hirschmann
8010469878 612F-RS0, 600 F Series Axial Fan, 12 V dc, DC Operation, 29m³/h, 1W, 60 x 60 x 15mm Hirschmann
12030,00 ₽
Артикул:
8010469878
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Ebm-papst make the mounting and installing of their fans even easier with the Plug n’ Play versions of their 3400N series fans.
| Вес, г | 38 |
| Air Flow | 29m³/h |
| Noise Level | 27dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 60×60 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 15 |
| Width | 60mm |
| Power consumption | 1W |
| Bearing Type | Sleeve |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 3900rpm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
