Главная страница » Магазин » 8010488524 Вентилятор Ebmpapst 3412NH 12v 208mA 2.6W 92×25 2pin Hirschmann
8010488524 Вентилятор Ebmpapst 3412NH 12v 208mA 2.6W 92×25 2pin Hirschmann
3620,00 ₽
Артикул:
8010488524
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Ebm-papst’s 3400N series of DC axial fans have a ball bearing design to facilitate smooth operation at any orientation.
| Вес, г | 260 |
| Air Flow | 94m³/h |
| Noise Level | 36dB |
| Special Features | None |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Размеры рамы,мм | 92×92 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 25 |
| Питание | 2pin |
| ECCN | EAR99 |
| Power Rating | 2.1 W |
| Operating Temperature | -20 to 70 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Width | 92mm |
| Category | DC Fan |
| COO | DE |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Airflow | 55.3 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 12 V |
| Единица измерения | шт |
| Power consumption | 2.1W |
| Bearing Type | Ball |
| Производительность,м.куб./мин. | 55.33 |
| Шум, дБA | 36 |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 3000rpm |
| Разъём питания, Pin | 2pin |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
