Главная страница » Магазин » 8012784123 Вентилятор Ebmpapst 3414NGH 24v 125mA 3W 92×25 2pin Hirschmann
8012784123 Вентилятор Ebmpapst 3414NGH 24v 125mA 3W 92×25 2pin Hirschmann
4050,00 ₽
Артикул:
8012784123
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
From ebm-papst, the Series 3400N of DC axial fans are designed to deliver high performance while retaining a space saving size.
| Вес, г | 200 |
| Air Flow | 94m³/h |
| Supply Voltage | 24V; Current Type |
| Размеры рамы,мм | 92×92 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Питание | 2pin |
| Brand | ebm-papst |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Airflow | 55.3 CFM(1.57 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 25 mm |
| IP Rating | IP20 |
| Noise | 36 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 3 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Tubeaxial |
| Width | 92mm |
| Housing Material | Plastic |
| Power consumption | 3 W |
| Rated voltage | 24 V |
| Sound pressure level | 36 db |
| speed | 3000 1/min |
| Type of bearing | sintec slide bearing |
| Version | DC axial fan |
| Volume flow | 94 m³/h |
| Bearing Type | Sleeve |
| AC or DC Operation | DC |
| Termination Type | Lead Wire |
| Разъём питания, Pin | 2pin |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
