Главная страница » Магазин » 8013282448 Вентилятор Sanyo Denki 109P0624M7D01 60×15мм 24V 0.04А Hirschmann
8013282448 Вентилятор Sanyo Denki 109P0624M7D01 60×15мм 24V 0.04А Hirschmann
5230,00 ₽
Артикул:
8013282448
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Tubeaxial 24VDC Square — 60mm L x 60mm H Ball 10.6 CFM (0.297mВі/min) 3 Wire Leads
| Вес, г | 55 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | San Ace 60-> |
| Размеры рамы,мм | 60×60 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 15 |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Box |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Noise | 25.0dB(A) |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Lifetime @ Temp. | 60000 Hrs @ 60В°C |
| Material — Blade | Plastic |
| Material — Frame | Plastic |
| Operating Temperature | -4 ~ 158В°F(-20 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Square-60mm L x 60mm H |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Weight | 0.133 lb(60.33 g) |
| Width | 15.00mm |
| Current Rating (Amps) | 0.040A |
| Static Pressure | 0.091 in H2O(22.7 Pa) |
| Video File | Summary of SanAce Cooling SystemsSanAce Server Coo |
| Voltage Range | 20.4 ~ 27.6VDC |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
