Главная страница » Магазин » 8018971585 Вентилятор Sanyo Denki San Ace B97 109BD24FC2 (EP 1107089) 24V DC 0.14A 76X30 3pin () Hirschmann
8018971585 Вентилятор Sanyo Denki San Ace B97 109BD24FC2 (EP 1107089) 24V DC 0.14A 76X30 3pin () Hirschmann
4280,00 ₽
Артикул:
8018971585
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Blower 24VDC Square/Rounded — 76mm L x 75.5mm H Ball 10.9 CFM (0.305mВі/min) 3 Wire Leads
| Вес, г | 400 |
| Fan Type | Blower |
| Series | San Ace B76-> |
| Размеры рамы,мм | 76×76 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 30 |
| Питание | 3pin |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6560 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Package | Box |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Features | Locked Rotor Protection, Speed Sensor(Tach) |
| Noise | 37.0dB(A) |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Lifetime @ Temp. | 40000 Hrs @ 60В°C |
| Material — Blade | Plastic |
| Material — Frame | Plastic |
| Operating Temperature | -4 ~ 158В°F(-20 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Square/Rounded-76mm L x 75.5mm H |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Weight | 0.222 lb(100.7 g) |
| Width | 30.00mm |
| Current Rating (Amps) | 0.140A |
| Static Pressure | 0.394 in H2O(98.1 Pa) |
| Ток,А | 0.14 |
| Video File | Summary of SanAce Cooling SystemsSanAce Server Coo |
| Voltage Range | 20.4 ~ 27.6VDC |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
