Главная страница » Магазин » 8020025864 Вентилятор Ebmpapst VarioPro 3214J/2H4P 24V DC 2.1A 50W 92×38 4pin Hirschmann
8020025864 Вентилятор Ebmpapst VarioPro 3214J/2H4P 24V DC 2.1A 50W 92×38 4pin Hirschmann
5710,00 ₽
Артикул:
8020025864
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
From ebm-papst, the 3200J ’S-Force’ series of DC axial fans are compact with a high power density. It is electronically protected against reverse polarity, blocking and overloading, resulting in a reliable performance over a long service life.
| Вес, г | 280 |
| Air Flow | 280m³/h |
| Noise Level | 73 dB |
| Special Features | Tachometer Output |
| Размеры рамы,мм | 92×92 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 38 |
| Питание | 4pin |
| ECCN | EAR99 |
| Power Rating | 50 W |
| Operating Temperature | -20 to 70 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Width | 92mm |
| Category | DC Fan |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Airflow | 165 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 24 V |
| Единица измерения | шт |
| Производительность,м.куб./мин. | 4.67 |
| AC or DC Operation | DC |
| Sensor Type | PWM, Tachometer |
| Разъём питания, Pin | 4pin |
| Tachometer Signal | Yes |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
