Главная страница » Магазин » 8021450523 Вентилятор Ebmpapst 4112NH4 DC 12V 2660mA 119×38 2pin Hirschmann
8021450523 Вентилятор Ebmpapst 4112NH4 DC 12V 2660mA 119×38 2pin Hirschmann
11200,00 ₽
Артикул:
8021450523
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Tubeaxial 12VDC Square — 119mm L x 119mm H Ball 208.9 CFM (5.85mВі/min) 2 Wire Leads
| Вес, г | 390 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Noise Level | 67 dB |
| Series | 4100N-> |
| Special Features | None |
| Размеры рамы,мм | 119×119 |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 38 |
| Питание | 2pin |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Box |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Noise | 67.0dB(A) |
| Power Rating | 32 W |
| Lifetime @ Temp. | 62500 Hrs @ 40В°C |
| Material — Blade | Polyamide(PA), Nylon, Fiberglass Reinforced |
| Material — Frame | Aluminum |
| Operating Temperature | -4 ~ 149В°F(-20 ~ 65В°C) |
| Size / Dimension | Square-119mm L x 119mm H |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Weight | 0.86 lb(390.09 g) |
| Width | 38.00mm |
| Category | DC Fan |
| COO | DE |
| Housing Material | Die-Cast Aluminum |
| Maximum Airflow | 208CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 12 V |
| Единица измерения | шт |
| Voltage Range | 9 ~ 14VDC |
| Разъём питания, Pin | 2pin |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
