Главная страница » Магазин » 8028563456 Вентилятор Ebmpapst 3318 NN 92×32 2pin 48v 1.8W Hirschmann
8028563456 Вентилятор Ebmpapst 3318 NN 92×32 2pin 48v 1.8W Hirschmann
5850,00 ₽
Артикул:
8028563456
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
From ebm-papst, the 3300N series of DC axial fans have a ball bearing design that ensures smooth operation at any orientation.
| Вес, г | 190 |
| Air Flow | 80m³/h |
| Noise Level | 37 dB |
| Series | 3300N |
| Special Features | None |
| Размеры рамы,мм | 92×92 |
| Рабочее напряжение,В | 48 |
| Толщина,мм | 32 |
| Питание | 2pin |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Power Rating | 2.7 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Tubeaxial |
| Operating Temperature | -20 to 75 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Width | 92mm |
| Category | DC Fan |
| COO | HU |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Airflow | 47.1 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 48 V |
| Единица измерения | шт |
| AC or DC Operation | DC |
| Termination Type | Lead Wire |
| Разъём питания, Pin | 2pin |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
