Главная страница » Магазин » 8030854481 Вентилятор Ebmpapst 8414 NGM 24V DC 50mA 1.4W 80X25 2pin () Hirschmann
8030854481 Вентилятор Ebmpapst 8414 NGM 24V DC 50mA 1.4W 80X25 2pin () Hirschmann
4350,00 ₽
Артикул:
8030854481
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
DC axial fans are designed to create airflow with a high flow rate and medium pressure. Axial fans have an impeller surrounded by blades which works in a similar way to a propeller.
| Вес, г | 220 |
| Air Flow | 58m³/h |
| Noise Level | 26 dB |
| Series | 8400N |
| Special Features | None |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Питание | 2pin |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Airflow | 34 CFM(0.96 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 25 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Noise | 26 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 1.4 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Tubeaxial |
| Operating Temperature | -20 to 70 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Width | 80mm |
| Enclosure material | plastic |
| Fan efficiency | 58m3/h |
| Impeller material | PA plastic |
| Kind of fan | axial |
| Leads | lead x2 |
| Type of fan | DC |
| Category | DC Fan |
| COO | DE |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Airflow | 34.1 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 24 V |
| Единица измерения | шт |
| Power consumption | 1.4 W |
| Rated voltage | 24 V |
| Sound pressure level | 26 db |
| speed | 2600 1/min |
| Type of bearing | sintec slide bearing |
| Version | DC axial fan |
| Volume flow | 58 m³/h |
| Bearing Type | Sleeve |
| Производительность,м.куб./мин. | 0.97 |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan dimensions | 80x80x25mm |
| Cable length | 0.31m |
| Rotational rate/speed | 2600rpm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
