Главная страница » Магазин » 8032867513 Вентилятор Sanyo Denki San Cooler 80 9A0824H401 24V DC 0.07A 80X25 3pin () Hirschmann
8032867513 Вентилятор Sanyo Denki San Cooler 80 9A0824H401 24V DC 0.07A 80X25 3pin () Hirschmann
3760,00 ₽
Артикул:
8032867513
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Our DC cooling fans have features such as high airflow, high reliability, and low noise. They can be used in a wide-ranging applications including servers and ICT equipment.
| Вес, г | 120 |
| Потребляемая мощность, Вт | 1.68 |
| Air Flow | 61.8m³/h |
| Series | 9A Type |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Питание | 3pin |
| Brand | Sanyo Denki |
| Manufacturer | Sanyo Denki |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Tachometer |
| Airflow | 36.4 CFM(1.03 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 25 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 40 |
| Noise | 29 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 1.68 W |
| Termination Style | Wire Leads-3 |
| Type | Axial |
| Width | 80mm |
| Housing Material | Plastic |
| speed | 2900 RPM |
| Bearing Type | Ball |
| Part # Aliases | 2133383 96M6947 |
| Pressure Type | 3.5 mmAq |
| Ток,А | 70 |
| Производительность,м.куб./мин. | 1.03 |
| Шум, дБA | 29 |
| Tradename | San Cooler 80 |
| AC or DC Operation | DC |
| Sensor Type | Pulse |
| Termination Type | Lead Wire |
| Compliance | CSA; TUV; UL |
| Size | 80x80x25mm |
| Number of fan blades | 7 |
| working temperature | ~20 to+70 |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
