Главная страница » Магазин » 8035597228 Вентилятор Ebmpapst 4412 FM 12V DC 270mA 3.2W 119X25 2pin () Hirschmann
8035597228 Вентилятор Ebmpapst 4412 FM 12V DC 270mA 3.2W 119X25 2pin () Hirschmann
6160,00 ₽
Артикул:
8035597228
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
From ebm-papst, the 4100N series is an excellent choice for cooling purposes. With a fully integrated electronic commutation, this axial fan provides a durable and smooth airflow to the device it is cooling.
| Вес, г | 175 |
| Потребляемая мощность, Вт | 3.2 |
| Air Flow | 140m³/h |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 25 |
| Width | 119mm |
| Power consumption | 3.2 W |
| Rated voltage | 12 V |
| Sound pressure level | 38 db |
| speed | 2400 1/min |
| Type of bearing | ball bearing |
| Version | DC axial fan |
| Volume flow | 140 m³/h |
| Производительность,м.куб./мин. | 2.33 |
| AC or DC Operation | DC |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
Бренд
