Главная страница » Магазин » 8035597919 Вентилятор DC 8414 NGL 24V 37mA 0,9W 80X25 2pin Hirschmann
8035597919 Вентилятор DC 8414 NGL 24V 37mA 0,9W 80X25 2pin Hirschmann
3780,00 ₽
Артикул:
8035597919
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
DC axial fans are designed to create airflow with a high flow rate and medium pressure. Axial fans have an impeller surrounded by blades which works in a similar way to a propeller.
| Вес, г | 95 |
| Air Flow | 33m³/h |
| Noise Level | 12 dB |
| Special Features | None |
| Размеры рамы,мм | 80×80 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Питание | 2pin |
| ECCN | EAR99 |
| Power Rating | 0.9 W |
| Operating Temperature | -20 to 70 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Width | 80mm |
| Category | DC Fan |
| COO | DE |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Airflow | 19.4 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 24 V |
| Единица измерения | шт |
| Power consumption | 0.7 W |
| Rated voltage | 24 V |
| Sound pressure level | 12 db |
| speed | 1500 1/min |
| Type of bearing | sintec slide bearing |
| Version | DC axial fan |
| Volume flow | 33 m³/h |
| Производительность,м.куб./мин. | 0.55 |
| AC or DC Operation | DC |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
