Главная страница » Магазин » 8035598075 Вентилятор Ebmpapst 4414 FG 24v DC 210mA 120×25 2pin () Hirschmann
8035598075 Вентилятор Ebmpapst 4414 FG 24v DC 210mA 120×25 2pin () Hirschmann
4360,00 ₽
Артикул:
8035598075
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Brought to you by ebm-papst, these axial fans are an excellent addition to cooling applications which require a high performing and durable compact DC axial fan.
| Вес, г | 100 |
| Air Flow | 170m³/h |
| Noise Level | 43dB |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25.4 |
| Питание | 2pin |
| Width | 119mm |
| Power consumption | 5W |
| Bearing Type | Sintec |
| Производительность,м.куб./мин. | 2.8 |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 2900rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Sensor Type | Voltage Output |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
