Главная страница » Магазин » 8035598370 Вентилятор Ebmpapst 8412NGH 12V 2,8W 80х80х25 2pin () Hirschmann
8035598370 Вентилятор Ebmpapst 8412NGH 12V 2,8W 80х80х25 2pin () Hirschmann
4320,00 ₽
Артикул:
8035598370
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
DC axial fans are designed to create airflow with a high flow rate and medium pressure. Axial fans have an impeller surrounded by blades which works in a similar way to a propeller.
| Вес, г | 95 |
| Air Flow | 79m³/h |
| Noise Level | 37dB |
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 32 |
| Питание | 2pin |
| Width | 80mm |
| Kind of fan | axial |
| Type of fan | DC |
| Power consumption | 2.8W |
| Rated voltage | 12 V |
| Sound pressure level | 37 db |
| speed | 3600 1/min |
| Type of bearing | ball bearing |
| Version | DC axial fan |
| Volume flow | 79 m³/h |
| Bearing Type | Sleeve |
| AC or DC Operation | DC |
| Maximum Current | 233mA |
| Fan Speed | 3600rpm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
