8035598488 Вентилятор Ebmpapst 624/2HH 24V 150mA 3.6W 60×25 3pin () Hirschmann
4050,00 ₽
Critical Medical Products ebm-papst Critical Medical Products are designed to meet the complex requirements encountered in the medical technology field, including compact sizes, efficiency, and quiet operation. ebm-papst has engineered a wide range of fans and motors that are compact, efficient, and virtually silent, delivering the precision needed while keeping patient comfort top of mind. ebm-papst fans and blowers are ideal for use in CAT / PET scans (X-ray equipment), hospital beds, medical-related equipment, blood gas analyzers, and CPAP devices. Applications for the motors and drives include ventilation and respiratory monitors, MRI / operating tables, imaging machinery, patient lifters, dialysis machines, and respirators. ebm-papst Critical Medical Products are essential components in the medical industry.
| Вес, г | 70 |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Питание | 3pin |
| Brand | ebm-papst |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Speed Signal, Open Collector Output |
| Airflow | 33 CFM(0.93 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 25 mm |
| IP Rating | IP20 |
| Noise | 43 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 3.6 W |
| Termination Style | Wire Leads-3 |
| Type | Tubeaxial |
| Housing Material | Plastic |
| Power consumption | 3.6 W |
| Rated voltage | 24 V |
| Sound pressure level | 43 db |
| speed | 8200 1/min |
| Type of bearing | ball bearing |
| Version | DC axial fan |
| Volume flow | 56 m³/h |
| Bearing Type | Ball |
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
