Главная страница » Магазин » 8035599201 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 36 9GV3612P3G03 12V DC 0.34A 36X28 4pin () Hirschmann
8035599201 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 36 9GV3612P3G03 12V DC 0.34A 36X28 4pin () Hirschmann
2840,00 ₽
Артикул:
8035599201
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Our DC cooling fans have features such as high airflow, high reliability, and low noise. They can be used in a wide-ranging applications including servers and ICT equipment.
| Вес, г | 53 |
| Потребляемая мощность, Вт | 9 |
| Air Flow | 23.9m³/h |
| Тип подшипника | Ball |
| Рабочее напряжение,В | 12 |
| Толщина,мм | 28 |
| Питание | 4pin |
| Manufacturer | SANYO DENKI |
| Noise | 52dB(A) |
| Operating Temperature | -20…60°C |
| Width | 36mm |
| Enclosure material | plastic |
| Fan efficiency | 24m3/h |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Leads | lead x3 |
| Type of fan | DC |
| Rated voltage | 12V |
| Current Rating | 0.34A |
| Ток,А | 340 |
| Rated Speed | 14000RPM |
| Частота вращения,об./мин. | 14000 |
| Производительность,м.куб./мин. | 1434 |
| Шум, дБA | 52 |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan dimensions | 36x36x28mm |
| Sensor Type | Pulse |
| Cable length | 0.32m |
| Termination Type | Lead Wire |
| Flammability rating | UL94V-1 |
| Rotational rate/speed | 14000rpm |
| Size | 36mm×36mm×28mm |
| Kind of material | flame retardant |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Air volume | 14.1CFM |
| Rated current | 0.34A |
| Rated power | 4.08W |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
