Главная страница » Магазин » 8035599227 Вентилятор ebmpapst 4414L 24V 2.4W 120×38 () Hirschmann
8035599227 Вентилятор ebmpapst 4414L 24V 2.4W 120×38 () Hirschmann
6080,00 ₽
Артикул:
8035599227
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Brought to you by ebm-papst, these axial fans are an excellent addition to cooling applications which require a high performing and durable compact DC axial fan.
| Вес, г | 250 |
| Air Flow | 150m³/h |
| Noise Level | 37dB |
| Series | 4400 |
| Supply Voltage | 24 V dc |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 38 |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Locked Rotor Sensor |
| Airflow | 88.3 CFM(2.5 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 38 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Noise | 37 dBA |
| Operating Supply Voltage | 24 VDC |
| Power Rating | 2.5 W |
| Termination Style | Wire Leads-2 |
| Type | Tubeaxial |
| Width | 119mm |
| Housing Material | Plastic |
| Power consumption | 2.4W |
| Rated voltage | 24 V |
| Sound pressure level | 37 db |
| speed | 2700 1/min |
| Type of bearing | ball bearing |
| Version | DC axial fan |
| Volume flow | 150 m³/h |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan Speed | 2700rpm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
