Главная страница » Магазин » 8036730769 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 60 109R0624J401 24V DC 0.24A 60X25 3pin () Hirschmann
8036730769 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 60 109R0624J401 24V DC 0.24A 60X25 3pin () Hirschmann
5990,00 ₽
Артикул:
8036730769
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Tubeaxial 24VDC Square — 60mm L x 60mm H Ball 37.1 CFM (1.04m³/min) 3 Wire Leads
| Вес, г | 160 |
| Потребляемая мощность, Вт | 5.76 |
| Air Flow | 37.1 CFM(1.04m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Тип подшипника | Ball |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 25 |
| Brand | Sanyo Denki |
| Factory Pack Quantity | 80 |
| Manufacturer | Sanyo Denki |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Locked Rotor Protection, Speed Sensor(Tach) |
| Current Type | DC |
| Noise | 44.0dB(A) |
| Termination Style | Wire Leads-3 |
| Type | Axial |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Operating Temperature | -4 ~ 140°F(-20 ~ 60°C) |
| Termination | 3 Wire Leads |
| Width | 25.00mm |
| Housing Material | Plastic |
| Static Pressure | 0.622 in H2O(155.0 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Part # Aliases | 2137771 96M6007 |
| Pressure Type | 15 mmAq |
| Частота вращения,об./мин. | 7600 |
| Производительность,м.куб./мин. | 37.4 |
| Шум, дБA | 44 |
| Power (Watts) | 5.76 W |
| RPM | 7600 RPM |
| Voltage — Rated | 24VDC |
| Compliance | CSA; TUV; UL |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
