Главная страница » Магазин » 8037778768 Вентилятор Sanyo Denki SanAce40 9GA0424P3G001 24V DC 0.15A 40X28 4pin () Hirschmann
8037778768 Вентилятор Sanyo Denki SanAce40 9GA0424P3G001 24V DC 0.15A 40X28 4pin () Hirschmann
5670,00 ₽
Артикул:
8037778768
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Our DC cooling fans have features such as high airflow, high reliability, and low noise. They can be used in a wide-ranging applications including servers and ICT equipment.
| Вес, г | 50 |
| Потребляемая мощность, Вт | 5.28 |
| Air Flow | 36.5m³/h |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Noise Level | 53dBA |
| Series | 9GA Type |
| Тип подшипника | Ball |
| Рабочее напряжение,В | 24 |
| Толщина,мм | 28 |
| Brand | Sanyo Denki |
| Manufacturer | SANYO DENKI |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | PWM Control, Speed Sensor(Tach) |
| Current Type | DC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 126 |
| Noise | 53.0dB(A) |
| Termination Style | Wire Leads-4 |
| Type | Axial |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F(-20 ~ 70°C) |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Width | 40mm |
| Enclosure material | plastic |
| Fan efficiency | 36.6m3/h |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | axial |
| Leads | lead x4 |
| Type of fan | DC |
| Housing Material | Plastic |
| Power consumption | 5.28W |
| Static Pressure | 1.81 in H2O(450.8 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Current Rating | 0.22A |
| Part # Aliases | 66W6377 |
| Pressure Type | 45 mmAq |
| Частота вращения,об./мин. | 16500 |
| Производительность,м.куб./мин. | 0.61 |
| Шум, дБA | 53 |
| Power (Watts) | 5.28 W |
| RPM | 16500 RPM |
| Voltage — Rated | 24VDC |
| Tradename | San Ace 40 |
| AC or DC Operation | DC |
| Fan dimensions | 40x40x28mm |
| Sensor Type | Pulse |
| Cable length | 0.32m |
| Termination Type | Lead Wire |
| Kind of Bearing | ball |
| Rotational rate/speed | 16500rpm |
| Kind of material | flame retardant |
| Min. insulation resistance | 10MΩ |
| Operating voltage | 21.6…26.4V DC |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
