Главная страница » Магазин » 8044672926 Вентилятор Delta Electronics QFR0624GH-P0 24V 0.21A 60×25 4pin () Hirschmann
8044672926 Вентилятор Delta Electronics QFR0624GH-P0 24V 0.21A 60×25 4pin () Hirschmann
5160,00 ₽
Артикул:
8044672926
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Tubeaxial 24VDC Square — 60mm L x 60mm H Ball 34.8 CFM (0.974m³/min) 4 Wire Leads
| Вес, г | 60 |
| Air Flow | 34.8 CFM(0.974m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Features | Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor(Tach) |
| Noise | 47.0dB(A) |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F(-10 ~ 70°C) |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Width | 25.40mm |
| Static Pressure | 0.57 in H2O(142.0 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Power (Watts) | 3.84 W |
| RPM | 7600 RPM |
| Voltage — Rated | 24VDC |
Детали
| Бренд | Delta Electonics |
|---|
