Главная страница » Магазин » 8044672939 Вентилятор Delta Electronics QFR0824SH -P0 24V 0.15A 80×25 2pin () Hirschmann
8044672939 Вентилятор Delta Electronics QFR0824SH -P0 24V 0.15A 80×25 2pin () Hirschmann
4510,00 ₽
Артикул:
8044672939
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Tubeaxial 24VDC Square — 80mm L x 80mm H Ball 52.4 CFM (1.47m³/min) 4 Wire Leads
| Вес, г | 80 |
| Air Flow | 52.4 CFM(1.47m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Features | Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor(Tach) |
| Noise | 44.2dB(A) |
| Approval Agency | CE, cURus, VDE |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F(-10 ~ 70°C) |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Width | 25.00mm |
| Static Pressure | 0.324 in H2O(80.7 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Power (Watts) | 3.6 W |
| RPM | 4300 RPM |
| Voltage — Rated | 24VDC |
Детали
| Бренд | Delta Electonics |
|---|
