Главная страница » Магазин » 8048906219 Вентилятор Delta Electronics THA0412BN 12V DC 1.32A 40X28 4pin Hirschmann
8048906219 Вентилятор Delta Electronics THA0412BN 12V DC 1.32A 40X28 4pin Hirschmann
3650,00 ₽
Артикул:
8048906219
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Tubeaxial 12VDC Square — 40mm L x 40mm H Ball 29.5 CFM (0.826mВі/min) 4 Wire Leads
| Вес, г | 45 |
| Air Flow | 29.5 CFM (0.826mВі/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | THA |
| Brand | Delta Electronics |
| Manufacturer | Delta Electronics |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | DC Fans |
| Product Type | DC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Package | Box |
| REACH Status | REACH Unaffected |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Features | Tachometer, PWM |
| Airflow | 29.5 CFM(0.84 m3/min) |
| Current Type | DC |
| Depth | 28 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 288 |
| Noise | 59 dBA |
| Operating Supply Voltage | 12 VDC |
| Power Rating | 10.68 W |
| Termination Style | Wire Leads-4 |
| Type | Tubeaxial |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40В°C |
| Material — Blade | Plastic |
| Material — Frame | Aluminum |
| Operating Temperature | 14 ~ 158В°F (-10 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Square — 40mm L x 40mm H |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Weight | 0.102 lb (46.27 g) |
| Width | 28.00mm |
| Housing Material | Aluminum |
| speed | 19000 RPM |
| Current Rating (Amps) | 0.890A |
| Static Pressure | 2.400 in H2O (597.8 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Pressure Type | 61 mmAq |
| Power (Watts) | 10.68W |
| RPM | 19000 RPM |
| Voltage — Rated | 12VDC |
| Voltage Range | 7 ~ 13.2VDC |
| Environmental Information | http://www.delta-fan.com/Download/Compliance/RoHS. |
Детали
| Бренд | Delta Electonics |
|---|
