Главная страница » Магазин » 8049705598 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 140W 9WL1412P1H001 12V DC 1.7A 140X38 4pin Hirschmann
8049705598 Вентилятор Sanyo Denki San Ace 140W 9WL1412P1H001 12V DC 1.7A 140X38 4pin Hirschmann
14580,00 ₽
Артикул:
8049705598
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
Fan Tubeaxial 12VDC Square — 140mm L x 140mm H Ball 212.0 CFM (5.94mВі/min) 4 Wire Leads
| Вес, г | 740 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | San Ace 140W-> |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Features | Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor |
| Noise | 62.0dB(A) |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Lifetime @ Temp. | 100000 Hrs @ 60В°C |
| Material — Blade | Plastic |
| Material — Frame | Aluminum |
| Operating Temperature | -4 ~ 158В°F(-20 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Square-140mm L x 140mm H |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Weight | 1.653 lb(750.0 g) |
| Width | 38.00mm |
| Current Rating (Amps) | 1.70A |
| Ingress Protection | IP68-Dust Tight, Waterproof |
| Static Pressure | 1.2 in H2O(298.9 Pa) |
| Voltage Range | 10.2 ~ 13.8VDC |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
