Главная страница » Магазин » 8050716791 8300100673,DC Axial Fan, 48 V, Square, 40 mm, 28 mm, Ball Bearing, 33 CFM Hirschmann
8050716791 8300100673,DC Axial Fan, 48 V, Square, 40 mm, 28 mm, Ball Bearing, 33 CFM Hirschmann
6300,00 ₽
Артикул:
8050716791
Категория: DC (постоянный ток)
Описание
AxiForce 40: AxiForce is the latest generation of compact axial fan from ebm-papst. The AxiForce 40 delivers outstanding cooling performance in the smallest of spaces. This makes it the ideal solution for a wide range of indoor and outdoor applications.Features and Benefits:
| Вес, г | 54 |
| Air Flow | 56m³/h |
| Supply Voltage | 48 V dc |
| Brand | ebm-papst |
| IP Rating | IP20 |
| Power consumption | 19W |
| AC or DC Operation | dc |
| Maximum Current | 420mA |
| Sensor Type | PWM, Tachometer |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
