Главная страница » Магазин » 8000655226 Axial Fan, 230 V ac, AC Operation, 93.4m³/h, 15W, IP55, 92 x 92 x 38mm () Hirschmann
8000655226 Axial Fan, 230 V ac, AC Operation, 93.4m³/h, 15W, IP55, 92 x 92 x 38mm () Hirschmann
23180,00 ₽
Артикул:
8000655226
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
This RS PRO AC axial fan keeps your electrical devices cool and in good working condition. It has a high speed of 3150 rpm (revolutions per minute) while operating at a whisper-quiet noise level of 40 decibels (dB), about as loud as a library.
| Вес, г | 490 |
| Air Flow | 93.4m³/h |
| Noise Level | 40dB |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| IP Rating | IP55 |
| Width | 92mm |
| Power consumption | 15W |
| AC or DC Operation | AC |
| Fan Speed | 3150rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
