Главная страница » Магазин » 8000795676 Axial Fan, 230 V ac, AC Operation, 1919.9m³/h, 158W, 0.82A Max, IP55, 280 x 280 x 80mm Hirschmann
8000795676 Axial Fan, 230 V ac, AC Operation, 1919.9m³/h, 158W, 0.82A Max, IP55, 280 x 280 x 80mm Hirschmann
97700,00 ₽
Артикул:
8000795676
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Use this RS PRO AC axial fan to lower the temperature in your workplace and machinery. The highly efficient unit has an airflow rate of 1919.
| Вес, кг | 3.1 |
| Air Flow | 1919.9m³/h |
| Noise Level | 70dB |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| IP Rating | IP55 |
| Width | 280mm |
| Power consumption | 158W |
| AC or DC Operation | AC |
| Maximum Current | 0.82A |
| Fan Speed | 2700rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
