Главная страница » Магазин » 8002724482 Silhouette 100B Silhouette Rectangular Ceiling Mounted, Panel Mounted, Wall Mounted Extractor Fan, 75m³/h Hirschmann
8002724482 Silhouette 100B Silhouette Rectangular Ceiling Mounted, Panel Mounted, Wall Mounted Extractor Fan, 75m³/h Hirschmann
27570,00 ₽
Артикул:
8002724482
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
The Vent-Axia silhouette extractor fan has an airflow of 75m³/h. It is a high tech, single-speed extractor unit and blends in with the wall surface to provide an unobtrusive installation.
| Вес, г | 548 |
| Air Flow | 75m³/h |
| Configuration | Rectangular |
| Duct Size | 100mm |
| Face Diameter | 115mm |
| Fan Type | Extractor |
| Function | Extraction |
| Mounting | Ceiling Mounted, Panel Mounted, Wall Mounted |
| Noise Level | 38dB(A) |
| Series | Silhouette |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Termination Type | Screw |
| Face Dimensions | 160x160mm |
| Face Width | 160mm |
Детали
| Бренд | Vent-Axia |
|---|
